Partyka odpadła z turnieju tenisistek stołowych w Tokio

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2021 08:10
Koniec marzeń Natalii Partyki o indywidualnym medalu igrzysk w Tokio.
Natalia Partyka
Natalia Partyka Foto: Darek Matyja

Natalia Partyka odpadła z indywidualnego turnieju tenisistek stołowych, po przegranej w drugiej rundzie z Egipcjanką Diną Meshref 2:4 (15:13, 10:12, 9:11, 4:11, 11:7, 11:13). Mecz był bardzo wyrównany, trwał ponad godzinę, a nasza zawodniczka prowadziła wysoko w szóstym secie... najpierw 7:1, a potem 9:3, jednak nie zdołała wygrać tej partii i doprowadzić do decydującego siódmego seta.

Natalię czaka jeszcze udział w olimpijskim turnieju drużynowym.

***

Polskie Radio - Oficjalny Nadawca Radiowy Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 - przekaże 120 godzin transmisji, relacji i serwisów z Japonii.
Portal PolskieRadio24.pl z okazji tego wielkiego święta sportu przygotował specjalny serwis - tokyo2020.polskieradio24.pl.

​Polskie Radio jest Patronem Medialnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

***

Bez sukcesów polskich olimpijczyków w niedzielnych walkach w boksie.

Hurkacz pokonał "rezerwowego" rywala. Białorusinka Sabalenka za mocna dla Linette. Debel Linette-Rosolska także pożegnał się z igrzyskami.

Mistrzowie świata z 2019 roku - polska męska czwórka - nie zdołała awansować do finały w Tokio.