Siatkarki przegrały z Bułgarkami w ME

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2021 07:42
Pierwsza przegrana naszych siatkarek w mistrzostwach Europy, ale gramy dalej w 1/8 finału.
Siatkówka - zdj. ilustracyjne
Siatkówka - zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Dziurek

Po czterech kolejnych zwycięstwach w mistrzostwach Europy polskie siatkarki przegrały z Bułgarkami 1:3. Zabrakło jednego wygranego seta aby zająć pierwsze miejsce w grupie.
W tym spotkaniu widzieliśmy dwie reprezentacje Polski - tę z pierwszego, wygranego do 18 seta oraz z trzech kolejnych partii przegranych kolejno do 21, 21 i 23.
Teraz jednak mistrzostwa zaczynają się na dobre i nasza drużyna wciąż jest w grze w 1/8 finału - do tej fazy awansowała z drugiego miejsca w grupie i o ćwierćfinał zagra z Ukrainkami.

Więcej informacji m.in. o zakończonym balonowym Pucharze Gordona Bennetta oraz tenisowym turnieju w Warszawie - znajdziecie w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Polskie siatkarki wygrały z Greczynkami 3:0 w swoim drugim meczu w mistrzostwach Europy.

Polki wygrały z Czeszkami 3:1 i są już pewne wyjścia z grupy w mistrzostwach Europy.

Czwarta wygrana Polek w mistrzostwach Europy.