Parzęczewski wygrywa, Sidorenko remisuje w Obornikach

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2021 00:35
Kilka ciekawych walk podczas gali Tymex Boxing Night 18 w Obornikach.
Robert Parzęczewski
Robert Parzęczewski Foto: Darek Matyja

Podczas piątkowej gali koksu Tymex Boxing Night 18 nie udało się wyłonić mistrzyni Europy w kategorii lekkiej, bowiem pojedynek Aleksandry Sidorenko z Serbką Jeleną Janicijević zakończył się... remisem. Ponad roczna przerwa w występach sprawiła, że w drugiej części pojedynku nie wszystko poszło tak jak planowała pochodząca z Ukrainy, ale reprezentująca Polskę - Sidorenko. Jeden z sędziów punktował jej wygraną, jeden wskazał wygraną Serbki, a trzeci z arbitrów punktowych wskazał wypunktował remis.

Podczas gali w Obornikach bardzo dobrze zaprezentowali się m.in. Remigiusz Smoliński, który przed czasem wygrał z Kamilem Bodziochem, Tomasz Nowicki, który pokonał doświadczonego Kolumbijczyka Joela Julio oraz Dariusz Parzęczewski, który wygrywając przed czasem z Niemcem Sahanem Aybayem i zdobył pas międzynarodowego mistrza Polski.

***

Niepokonany na zawodowych ringach Kamil Bednarek głęboko wierzy, że kiedyś zostanie mistrzem świata.

Trener reprezentacji Polski w koszykówce 3x3 Piotr Renkiel o igrzyskach w Tokio, zmianach w składzie i brązowym medalu mistrzostw Europy.

Niepokonana na zawodowych ringach Aleksandra "Sasha" Sidorenko wraca po dłuższej przerwie i od razu powalczy o mistrzowski pas.