Siatkarze zagrają o brąz MŚ do lat 21

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2021 07:00
Po przegranej w półfinale z Włochami 2:3 nasi młodzi siatkarze zagrają o brązowy medal mistrzostw świata z Argentyną.
  • Drugi trener kadry - Ariel Fijoł o półfinale z Włochami
Siatkówka
SiatkówkaFoto: shutterstock

Polscy siatkarze zgrają o brąz mistrzostw świata do lat 21.
Finał był bardzo blisko ale skończyło sią na spotkaniu o trzecie miejsce.
Polacy w sobotnim, rozgrywanym w Cagliari półfinale z Włochami, wygrali pewnie pierwsze dwa sety - oba do 20-tu. W kolejnych trzech partiach lepsi byli już jednak nasi rywale.
Przed meczem z Polakami Włosi w sześciu meczach w turnieju nie przegrali nawet seta. Tym razem Polacy w meczu z nimi wygrali dwie partie... o jedną za mało aby jutro w finale zagrać z Rosjanami

Posłuchajcie co o półfinale z Włochami i dzisiejszym spotkaniu o brąz powiedział drugi trener kadry Ariel Fijoł.

W meczu o brąz Polacy zagrają z Argentyńczykami - początek spotkania dziś o 16:00.

***

Maja Włoszczowska wywalczyła srebro mistrzostw świata w swoim ostatnim starcie w karierze.

Sportowe podsumowanie dnia - 2 października 2021.