Legia przegrała z Napoli 0:3

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2021 07:45
Polski klub trzyma się dzielnie do 75. minuty utrzymując bezbramkowy remis - końcówka należała jednak do Napoli.
  • Poranny Przegląd sportowy - 22 października 2021.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: A_Lesik / Shutterstock, Inc.

Legia Warszawa przegrała 0:3 z Napoli w wyjazdowym meczu fazy grupowej Ligi Europy. Stołeczny klub utrzymywał bezbramkowy remis do Dopiero w 76. minuty, kiedy to gola strzelił Lorenzo Insigne. Potem do bramki legionistów trafiali jeszcze Victor Osimhen i Matteo Politano.
W składzie Napoli, z powodu drobnej kontuzji, zabrakło Piotra Zielińskiego.

Legia wciąż jednak prowadzi w swojej grupie, mając 6 punktów. Napoli i Leicester mają po 4 punkty, a Spartak Moskwa - 3.

Więcej informacji sportowych w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Siatkarskie święto w Lublinie - wyraźna wygrana Jastrzębskiego z ZAKSĄ i pięciosetowy mecz Developresu z Chemikiem.

W ośmiu środowych meczach piłkarskiej Ligi Mistrzów strzelono w sumie 24 gole.

Reprezentanci Polski w hokeju na trawie przegrali 0:5 z Francją, a Polki ze Szkotkami 0:3.