Skromna wygra z Albankami. ale liczą się 3 punkty.
  • Poranny przegląd sportowy - 27 października 2021
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: A_Lesik / Shutterstock, Inc.

Polskie piłkarki wygrały 2:0 z Albanią w meczu kwalifikacji do mistrzostw świata. Gole dla naszej reprezentacji strzeliły: Paulina Dudek w 40. minucie z karnego i Małgorzata Mesjasz w 89. minucie głową.
W pozostałych wtorkowych meczach naszej grupy Armenia przegrała z Kosowem 0:1, a Norwegia pokonała Belgię 4:0.
Liderem tabeli jest Norwegia z 10 punktów. Druga jest Polska - 8 punktów, a trzecia Belgia - 7 punktów.
W następnym meczu kwalifikacyjnym Polki zagrają 25 listopada na wyjeździe z Kosowem.

Więcej informacji sportowych - m.in. dotyczących meczów 1/16 Pucharu Polski w piłce nożnej  oraz europejskich pucharów w piłce ręcznej - znajdziecie w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Polscy windsurferzy poza finałowymi wyścigami. Maja Dziarnowska 11. a Paweł Tarnowski 12. w mistrzostwach Europy w olimpijskiej klasie iQFoil. Michał Polak trzeci w kategorii do lat 21.

Popołudniowy przegląd sportowy - 26 października 2021.

Silny skrzydłowy stołecznej Legii znalazł się w szerokim składzie na mecze kwalifikacji do MŚ w koszykówce - teraz będzie musiał łączyć mecze kadry z występami w lidze i pucharach.