Ostatnia aktualizacja: 11.01.2022 08:01
Poranny przegląd sportowy - 11 stycznia 2022.
Urszula Radwańska
Urszula RadwańskaFoto: Wikipedia/Edwin Martinez

Urszula Radwańska nie zagra w wielkoszlemowym Australian Open. Polka odpadła w pierwszej rundzie kwalifikacji przegrywając w trzech setach z Holenderką Indy de Vroom. Mecz, w którym nie brakowało emocji zakończył się po trzech godzinach i sześciu minutach, a Radwańska w trzecim secie prowadziła już nawet 3:0.
W Australian OPen nie zagra też Kacper Żuk, który odpadł w pierwszej rundzie kwalifikacji, po przegranej 6:4, 1:6, 2:6 z Brytyjczykiem Liamem Broadym.

Z naszych tenisistów w turniejach głównych w grze singlowej w Australian Open pewni gry są: Iga Świątek, Hubert Hurkacz, Magda Linette, Magdalena Fręch i Kamil Majchrzak.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Reprezentant Polski wygrał w Heerenveen rywalizację na 500 metrów.

Pięcioro reprezentantów Polski pewnych udziału w tenisowym turnieju głównym Australian Open.

Polscy kierowcy w czołówce w kategorii SSV, Przygoński awansował na czwarte miejsce wśród kierowców samochodów.