Dominika Włodarczyk - podwójna mistrzyni Polski w kolarstwie przełajowym

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2022 07:25
20-letnia mistrzyni kraju nie planuje startu w zbliżających się mistrzostwach świata w kolarstwie przełajowym gdyż chce się dobrze przygotować do sezonu szosowego.
  • Dominika Włodarczyk z dwoma złotymi medalami MP w kolarstwie przełajowym
Dominika Włodarczyk na najwyższym stopniu podium MP w kolarstwie przełajowym 2022.jpgFoto: arch. Dominiki Włodarczyk

To były bardzo udane mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym dla 20-letniej Dominiki Włodarczyk. W Gościęcinie zdobyła aż dwa tytuły mistrzyni kraju tytuły mistrzyni kraju - w kategorii do lat 23-ech oraz w elicie.

Wyścig trzymał w napięciu niemal do ostatnich metrów, gdyż Weronikę do końca mocno naciskała Antonina Białek.
Wygrałam po walce i to cieszy tym bardziej - powiedziała Czwórce Dominika - posłuchajcie załączonego dźwięku.

Wśród mężczyzn bezkonkurencyjny był Marek Konwa, który już po raz 10-ty z rzędu zdobył złoty medal.

***

Poranny przegląd sportowy - 12 stycznia 2022.

Czworo reprezentantów Polski powalczy w Estonii w mistrzostwach Europy w łyżwiarstwie figurowym.

Baranowski po powrocie na krajowy "snookerowy tron"

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2022 07:00
Po mistrzostwach Polski w snookerze, które w tym roku odbywały się w Lublinie.