Ostatnia aktualizacja: 31.03.2022 09:00
Poranny przegląd sportowy - 31 marca 2022.
Siatkówka
SiatkówkaFoto: Darek Matyja

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle wygrali z Jastrzębskim Węglem 3:0 w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. Wicemistrzowie Polski nie dali mistrzom kraju żadnych szans, a kolejne sety kończyły się wynikami 25:20, 25:14 i 25:19. Co ważne mecz rozgrywany był w Jastrzębiu-Zdroju. Rewanż za tydzień w Kędzierzynie-Koźlu.

Iga Świątek pokonała Czeszkę Petrę Kvitovą w dwóch setach w ćwierćfinale tenisowego turnieju w Miami. Oba sety Iga wygrała 6:3.

Szczegóły i więcej informacji w dźwiekowej wersji Porannego przeglądu sportowego.

***

Reprezentacja Polski pojedzie do Kataru!

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2022 22:45
"Biało-czerwoni" wygrali baraż ze Szwecją i awansowali na piłkarskie Mistrzostwa Świata 2022.

Popołudniowy przegląd sportowy - 30 marca 2022.

Potrójna złota medalistka 90. Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym była gościem środowej Strefy sportu.