Ostatnia aktualizacja: 16.05.2022 18:15
Falstart młodych polskich piłkarzy w mistrzostwach Europy U17 w Izraelu.
Piłka nożna
Piłka nożnaFoto: pixabay.com/domena publiczna

To nie był udany występ naszych młodych piłkarzy. W pierwszym meczu finałowego turnieju mistrzostw Europy do lat 17-tu, które rozpoczęły się w Izraelu nasza drużyna przegrała 1:6 z Francją. Juz do przerwy Polacy przegrywali 0:4 i było właściwie po meczu. W drugiej połowie Francuzi wyraźnie zwolnili, a i tak mieli wiele okazji do podwyższenia wyniku. Honorową, dość przypadkową bramkę po wyraźnym błędzie francuskiego bramkarza strzelił Dawid Drachal.
W grupie Polacy mają jeszcze Holandię i Bułgarię. Z Holendrami zagramy 19 maja, a ostatnim meczem grupowym będzie spotkanie z Bułgarami 22 maja.

***

Cztery szanse medalowe naszych pięściarek w poniedziałkowych walkach w mistrzostwach świata w Stambule.

42 medale przywiozą polscy sportowcy z igrzysk niesłyszących, które w niedzielę zakończyły się w Brazylii.

Popołudniowy przegląd sportowy - 16 maja 2022.