Ostatnia aktualizacja: 26.07.2022 17:01
Deszcz przeszkodził organizatorom turnieju tenisowego w Warszawie.
Katarzyna Niewiadoma
Katarzyna NiewiadomaFoto: shutterstock

Katarzyna Niewiadoma utrzymała trzecia pozycję w wyścigu kolarskim Tour de France. Po trzech etapach Polka traci do prowadzącej Holenderki
Marianne Vos 16 sekund.
Trzeci etap wygrała Dunka Cecile Ludwig, a Niewiadoma finiszowała na szóstym miejscu. Wyścig zakończy się w niedzielę.

Deszcz przeszkodził organizatorom tenisowego turnieju w Warszawie.
Z dwunastu zaplanowanych na wtorek spotkań rozegrano tylko cztery, a potem zdecydowano się aby pozostałe spotkania (także te, które zostały przerwane) z powodu deszczu przełożyć na środę.
Z Polek we wtorek zaprezentowała się tylko Paula Kania-Choduń. Razem z Czeszką Renatą Voracovą awansowały do ćwierćfinału gry podwójnej. Pokonały w pierwszej rundzie Brytyjki Alicię Barnett i Olivię Nicholls 3:6, 7:5, 11-9.
W środę - jeśli tylko pozwoli na to pogoda - na kortach Legii ma wystąpić m.in. Iga Świątek, która w pierwszej rundzie trafiła na Magdalenę Fręch.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

4 medale przywiozą Polacy z lekkoatletycznych mistrzostw świata w Eugene. Niesamowity rekord świata Duplantisa.

Popołudniowy przegląd sportowy - 25 lipca 2022.

Maja Chwalińska awansowała do drugiej rundy tenisowego turnieju w Warszawie wygrywając z Rebeką Masarovą.