Kolejny polski medal strzeleckich mistrzostw Europy

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2022 22:01
Karolina Kowalczyk ze srebrem ME w Zagrzebiu w strzelaniu z karabinu.
Karolina Kowalczyk
Karolina KowalczykFoto: arch. Karoliny Kowalczyk

Reprezentanci Polski mają już 5 medali trwających w Zagrzebiu mistrzostw Europy w strzelectwie sportowym. W piątek srebro wywalczyła Karolina Kowalczyk, startująca w konkurencji strzelania z karabinu na 300 metrów w postawie leżąc.
Wcześniej na podium w Zagrzebiu stawali: Tomasz Bartnik - złoto na 300 m z trzech postaw w rywalizacji open i srebro w tej samej konkurencji wśród mężczyzn oraz kobieca drużyna w karabinie na 300 m z trzech postaw w składzie: Sylwia Bogacka, Karolina Kowalczyk i Paula Wrońska, oraz męska drużyna w tej samej konkurencji w składzie: Tomasz Bartnik, Robert Kraskowski, Kowalewicz Maciej, którzy wywalczyli brązowe medale.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego podsumowania dnia.

***

Poranny przegląd sportowy - 29 lipca 2022.

Popołudniowy przegląd sportowy - 29 lipca 2022.

Iga Świątek przegrała w trzech setach w ćwierćfinale tenisowego turnieju w Warszawie z Francuzka Caroline Garcią.