Jakub Majerski po ME w Rzymie

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2022 22:01
Jeden z dwojga medalistów pływackich mistrzostw Europy odwiedził "Strefę sportu".
Jakub Majerski
Jakub MajerskiFoto: Rafał Oleksiewicz

Pływacka reprezentacja Polski podczas mistrzostw Europy zdobyła dwa medale. Wicemistrzynią Europy na 50 metrów stylem dowolnym, tak jak przed rokiem w Budapeszcie została Katarzyna Wasick, a brązowy medal na dystansie 100 metrów stylem motylkowym zdobył 22-letni Jakub Majerski, który wywalczył swój pierwszy seniorski krążek na międzynarodowej imprezie.
O swoich wrażeniach z mistrzostw w Rzymie, a także o włoskim klimacie i swoich początkach na pływalni opowiedział w poniedziałkowej "Strefie sportu".

***

Jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego amp futbolu - Bartek Łastowski odwiedził "Strefę sportu".

Dzień po wywalczeniu medalu w Monachium Marcin Dzieński był gościem Strefy sportu.

Brązowa medalistka mistrzostw Europy w kolarstwie torowym w wyścigu scratch po powrocie z Monachium odwiedziła "Strefę sportu".