Popołudniowy przegląd sportowy - 4 października 2022.
  • Popołudniowy przegląd sportowy - 4 października 2022
Kamil Majchrzak podczas meczu
Kamil Majchrzak podczas meczuFoto: Wiki Commons/si.robi

Kamil Majchrzak awansował do 1/8 finału tenisowego turnieju ATP w Tokio. W meczu pierwszej rundy wygrał z reprezentantem gospdoarzy Sho Shimabukuro w dwóch setach. Pierwszy set był wyrównany i zakończony tie-breakiem. W drugim Kamil zdominował grę i zwyciężył 6:2.

Kolejnym rywalem Majchrzaka będzie Australijczyk Nick Kyrgios.

Tymczasem Hubert Hurkacz i Jan Zieliński grają w deblowym turnieju ATP w Astanie.Dziś awansowali tam do ćwierćfinału. Pokonali rozstawionych z czwórką Brytyjczyka Lloyda Glasspoola i Fina Harriego Heliovaarę.

Szczegóły i więcej informacji w dźwiękowej wersji Popołudniowego przeglądu sportowego.

***

Od 7 października w Uzbekistanie jedenaścioro naszych reprezentantów powalczy o medale mistrzostw świata.