Popołudniowy przegląd sportowy - 18 października 2022.
  • Popołudniowy przegląd sportowy - 18 października 2022
Puchar Polski
Puchar PolskiFoto: Shutterstock.com/Mikolaj Barbanell

Faworyci byli blisko przegranych w dwóch pierwszych wtorkowych meczach 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Lider PKO Ekstraklasy - Raków Częstochowa dopiero w doliczonym czasie gry drugiej połowy zapewnił sobie wygraną 1:0 z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec.

Jeszcze więcej kłopotów miała Pogoń Szczecin, która potrzebowała aż... 12 serii rzutów karnych, by wyeliminować trzecioligowy Rekord Bielsko-Biała. Wcześniej w regulaminowym czasie gry padł remis 2:2, a dogrywka skończyła się przy wyniku 3:3.

We wtorek rozegrane zostaną jeszcze cztery mecze Fortuna Pucharu Polski.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Popołudniowego przeglądu sportowego.

***

Polska tenisistka ma olbrzymią przewagę nad kolejnymi zawodniczkami w światowym rankingu.

Karim Benzema, Sadio Mane, Kevin De Bruyne i Robert Lewandowski to czołowa czwórka najlepszych piłkarzy w plebiscycie "France Football".

Stawkę ćwierćfinalistek w poniedziałek uzupełniły Natalia Rok i Aneta Rygielska.