Ostatnia aktualizacja: 08.04.2024 08:05
Piłkarze Legii nie zdołali zmniejszyć różnicy do prowadzącej w tabeli Jagiellonii Białystok.
Kibice Legii Warszawa
Kibice Legii Warszawa Foto: Shutterstock

Piłkarze Legii Warszawa zremisowali na własnym stadionie z prowadzącą w tabeli Jagiellonią Białystok 1:1 w meczu 27. kolejki ekstraklasy.
Gola dla gospodarzy zdobył Hiszpan Marc Gual w 30. minucie, a wyrównał jego rodak Jesus Imaz w 83. minucie.
W innych niedzielnych spotkaniach Widzew Łódź wygrał z Piastem Gliwice 1:0, a Lech Poznań pokonał Pogoń Szczecin także 1:0.

W ligowej tabeli wciąż prowadzi Jagiellonia, która ma 2 punkty przewagi nad Śląskiem Wrocław i cztery nad Lechem. Legia traci do lidera 7 punktów i jest piąta i traci do Jagiellonii 7 punktów.

27. kolejkę ekstraklasy zakończy poniedziałkowy mecz Zagłębia Lubin z Górnikiem Zabrze.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

***

Reprezentantka Polski wywalczyła olimpijską kwalifikację podczas turnieju w Baku.

Paweł Tarnowski wygrał w klasie iQFoil, a Łukasz Przybytek i Jacek Piasecki zajęli trzecie miejsce w klasie 49er.

Ósmy wygrany przez Huberta Hurkacza turniej tenisowy rangi ATP.