X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

WF dla dorosłych. Dlaczego warto zadbać o codzienną gimnastykę?

Codzienna gimnastyka kształtuje nasze ciało. Buduje jego sprężystość i poprawia ogólną motorykę. W tej audycji przekonujemy, dlaczego warto poświęcić każdego dnia kilkanaście minut na wykonanie prostych ćwiczeń, które dodadzą nam energii.
Piotr Galus, Paweł Wierzchoń
Piotr Galus, Paweł WierzchońFoto: Adam Świetlicki/Czwórka
O Audycji
Tytuł WF dla dorosłych. Czym jest gimnastyka sportowa?
Prowadzący Piotr Galus 
Opis

Kiedyś gimnastyka sportowa była dziedziną zarezerwowaną wyłącznie dla mężczyzn. Dziś uprawiają ją z powodzeniem również kobiety, ale nadal jest to sport, który może dać nam niezły wycisk. Dlaczego warto spróbować w nim swoich sił?

Możemy w znacznym stopniu poprawić naszą koordynację, pozbawić się dokuczliwego bólu i wyleczyć niektóre wady. Gość Czwórki, trener gimnastyki Paweł Wierzchoń mówił m.in. o wadach kręgosłupa, które możemy skorygować dzięki tej dyscyplinie. Na tym polega ćwiczenie uwolnienia mobilności kręgosłupa. Jeśli marzymy o smukłej i wyprostowanej sylwetce, powinniśmy spróbować tego ćwiczenia pod okiem instruktora. Od czego zacząć? Co jeszcze możemy zyskać dzięki gimnastyce sportowej? Więcej o tym w rozmowie z trenerem.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: Paweł Wierzchoń (trener gimnastyki)

Data emisji: 23.08.2019

Godzina emisji: 16.16

Playlista
Tagi
Playlista