X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Chodź na Wiosła". Na czym polega ergofit?

Fitness na wiosłach i do muzyki to autorski program prowadzony przez profesjonalnych wioślarzy z Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego - Asię Dorociak i Filipa Fularę, to doskonały sposób, by przygotować kondycję przed sezonem i pracować nad sylwetką.
Asia Dorociak i Filip Fulara
Asia Dorociak i Filip FularaFoto: Piotr Galus/Czwórka
O Audycji
Tytuł Fitness na wiosłach. Od czego zacząć?
Prowadzący Piotr Galus 
Opis

Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie otwiera swoje podwoje dla sportowców trenujących również amatorsko. Ergofit to program dla każdego, kto pod okiem specjalistów chciałby pracować nad swoją sylwetką przy wykorzystaniu ergometru. 

- To zajęcia dla każdego. Oprócz tego, że kształtują formę, uczą też techniki wioślarskiej. To pierwszy krok, by w przyszłości dołączyć do naszej sekcji amatorskiej i spróbować swoich sił na Wiśle - mówił Filip Fulara, wioślarz, były reprezentant Polski, uczestnik Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy i trener z Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego.

- W Polsce to mało popularny sport często mylony z kajakami. Z pomocą ergofitu chcemy zachęcić i opowiedzieć ludziom czym w ogóle jest wioślarstwo - dodawała reprezentantka Polski w wioślarstwie i trenerka Asia Dorociak. 

Czy trening wioślarski stanie się modnym, popularnym sportem? Od czego zacząć? Do kogo skierowana jest akcja "Chodź na Wiosła"? Jakie ćwiczenia można uprawiać na ergometrze? Więcej na ten temat w rozmowie z gośćmi Czwórki. 

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Goście: Asia Dorociak i Filip Fulara (Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie)

Data emisji: 8.11.2019

Godzina emisji: 16.05

ac

Playlista
Tagi
Playlista
  • Dimension - Automatik
  • Mind Enterprises - Monogamy
  • AdMa - Liberte
  • ETHERWOOD - Souvenirs (Feat Zara Kershaw)
  • Marcus Marr - Rocketship
  • Karolina Czarnecka - Trzydzieści
  • Jax Jones - House Work
  • WOLF PARADE - Against The Day