X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Krupa: nigdy nie można się poddawać

Joanna Krupa prowadzi polską edycję talent show dla przyszłych gwiazd świata mody, ale na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Swoją postawą pokazuje, jak walczyć o marzenia.
Joanna Krupa urodziła się w Warszawie, ale w wieku 5 lat wyjechała do Chicago. Kiedy miała 20 lat, zaczęła robić karierę modelki w Los Angeles
Joanna Krupa urodziła się w Warszawie, ale w wieku 5 lat wyjechała do Chicago. Kiedy miała 20 lat, zaczęła robić karierę modelki w Los AngelesFoto: PAP/Stach Leszczyński
O Audycji
Tytuł Joanna Krupa: nigdy nie można się poddawać
Prowadzący Kruczkowski Jan, Tomaszuk Mateusz
Opis

Joanna Krupa prowadzi polską edycję talent show dla przyszłych gwiazd świata mody, ale na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Swoją postawą pokazuje, jak walczyć o marzenia.

Modelka przyznaje, że od dziecka nie lubiła szkoły, za to wiedziała, że jej miejsce jest przed obiektywem. Wkładała ubrania swojej mamy, malowała się jej kosmetykami i wraz z siostrą nagrywała filmiki, na których tańczyła i śpiewała. Wreszcie w wieku 20 lat postanowiła rozpocząć karierę w Los Angeles.

- Wiele ryzykowałam, przez 2-3 lata nic mi się nie układało, ale się nie poddałam. Pracowałam jako sekretarka, żeby płacić rachunki i jakoś to się odkręciło. Trzeba próbować i nigdy się nie poddawać - mówi Joanna Krupa.

Gwiazda zdradza także, dlaczego miała kłopoty ze skończeniem szkoły średniej i czy wstydzi się rozbieranych sesji. Podejmuje też wyzwanie prowadzących i śpiewa piosenkę "Cheri, Cheri Lady" Modern Talking z ustami pełnymi słodkich miśków.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Data emisji: 5.11.2015

Godzina emisji: 9.00

mg/kd

Gość Joanna Krupa (modelka, gwiazda telewizyjna)
Playlista
Tagi
Playlista
  • Wild Belle - Giving Up On You
  • IZZY BIZU - Give Me Love
  • NIHILS - Help Our Souls (Urban Contact Remix)
  • RAT BOY - Wasteman
  • HURTS - Some Kind of Heaven
  • SMALL MECHANICS - Crushed By Sun (Mateo Paź Remix)
  • TJH87 - Lost Into The Night (feat. Guy Brown)
  • Special Request - Amnesia
  • Murphy Roisin, - You Know Me Better
  • ARMAND VAN HELDEN - My My My (Radio Edit)