Daria Ładocha: łamię kulinarne zasady

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 16:10
Daria Ładocha, miłośniczka zdrowego żywienia, mama dwójki dzieci, trenerka kulinarna z zakresu kuchni tajskiej, ekspertka z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych, pojawiła się w Czwórce, by opowiedzieć m.in. o swoim sposobie na zdrowe gotowanie.
Audio
  • Sekrety kuchni Darii Ładochy (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Janek Kruczkowski, Daria Ładocha i Mateusz Tomaszuk w Czwórce
Janek Kruczkowski, Daria Ładocha i Mateusz Tomaszuk w CzwórceFoto: Czwórka

Marieta Żukowska PAP 1200x660.jpg
Marieta Żukowska: aktorstwo to piękna podróż

Swoją filozofię życia oraz przepisy kulinarne Daria Ładocha przechowuje na blogu dla swoich córek, które kiedyś być może będą chciały skorzystać z jej kulinarnej biblioteki. Żyje według zasady, że "jesteś tym, co jesz". - Łamię zasady, idę pod prąd - opowiadała w Czwórce. Polecała też m.in. przepisy na łatwe, szybkie i zdrowe dania, na przykład na śniadanie. - Woda i owsianka. Mieszamy trzy razy, dodajemy truskawki i gotowe. Albo gotujemy jajko na miękko - mówiła.

Daria Ładocha inspiracji kulinarnych poszukuje na przeróżnych szerokościach geograficznych. Dlatego w Czwórce polecała też dania kuchni… tajskiej. - Zupa tom yum to najbardziej tajski smak na świecie. Jest mega ostra, kwaśna. Jedzenie zup na śniadanie pobudza, rozgrzewa, daje "powera" i zastępuje kawę - polecała.

W studiu mówiła także m.in. o swoich książkach, przepisach kulinarnych dla całej rodziny. Opowiadała także o tym, jak nawyki żywieniowe, które wyrabiamy u dzieci, wpływają na ich przyzwyczajenia w tym zakresie w dorosłym życiu. Sprawdziła się także w "absolutnie niepoważnym" zadaniu, w którym udowodniła, że potrafi… rapować.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Gość: Daria Ładocha (blogerka kulinarna, autorka książek m.in. "W mojej tajskiej kuchni", "Kuchnia dla zajętych kobiet")

Data emisji: 22.06.2017

Godzina emisji: 9.10

kd/ag

Zobacz więcej na temat: Czwórka aktorzy bloger
Czytaj także

Jacek Rozenek kontra polscy raperzy

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2017 19:43
W Czwórkowym "Kąciku Literackim", tym razem aktor Jacek Rozenek mierzy się z twórczością takich raperów jak Bonus BGC, Warszafski Deszcz, Płomień 81 czy Molesta.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Piotr Gąsowski. Pechowiec spod szczęśliwej gwiazdy

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2017 12:00
- Lubię się z siebie śmiać i jestem anegtociarzem - deklaruje aktor Piotr Gąsowski i w Czwórce opowiada o wszystkim, co mu tak naprawdę w życiu nie wyszło.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rafał Zawierucha - aktor z dziennikarskim zacięciem

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2017 16:15
W rozmowie z Katarzyną Cygler i Michałem Piwowarkiem artysta mówił, czym dla niego jest aktorstwo, jak czerpie z przeprowadzanych z twórcami rozmów oraz, czy w karierze pomaga mu szczęście. - Jeszcze w szkole miałem go dużo. Na Akademię Teatralną w Warszawie dostałem się za trzecim razem i dzięki temu miałem wspaniałych pedagogów - wspominał Rafał Zawierucha. 
rozwiń zwiń