X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Majka Jeżowska: nie śpiewam dziecięcych piosenek

- Irytuje mnie to określenie, bo piosenki dziecięce śpiewają dzieci. Wolę, jak się o mnie mówi: wokalistka familijna albo popowa - mówi Majka Jeżowska.
Majka Jeżowska na Boże Narodzenie zajada się kapeluszami, a na co dzień zajmuje spełnianiem marzeń. Nam opowiada o nowej płycie i mierzy się z absolutnie niepoważnym wyzwaniem
Majka Jeżowska na Boże Narodzenie zajada się kapeluszami, a na co dzień zajmuje spełnianiem marzeń. Nam opowiada o nowej płycie i mierzy się z "absolutnie niepoważnym" wyzwaniemFoto: Małgorzata Sas/Polskie Radio
O Audycji
Tytuł Majka Jeżowska: nie śpiewam dziecięcych piosenek
Prowadzący Kruczkowski-Dziergowski Jan, Tomaszuk Mateusz
Opis

- Irytuje mnie to określenie, bo piosenki dziecięce śpiewają dzieci. Wolę, jak się o mnie mówi: wokalistka familijna albo popowa - mówi Majka Jeżowska.

"Wszystkie dzieci nasze są", "A ja wolę moją mamę" te przeboje nucą kolejne pokolenia Polaków. Nic więc dziwnego, że jej imieniem nazywane są przedszkola, pisze się o niej w podręcznikach, na festiwalach śpiewa jej piosenki. Mimo to Majka Jeżowska stanowczo twierdzi, że jest absolutnie niepoważna, nawet kiedy nagrywa z orkiestrą symfoniczną. - Tak właśnie stało się przy okazji mojej nowej płyty "Majka Jeżowska Symfonicznie", na której znajdą się wybrane przeze mnie piosenki z amerykańskich filmów familijnych - opowiada artystka.

Majka Jeżowska opowiada też, dlaczego nie można żyć bez marzeń i zdradza, jak z Marii stała się Majką. A w "absolutnie niepoważnym" sprawdzamy, czy nasz gość mógłby być Missy Elliott.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Data emisji: 24.11.2015

Godzina emisji: 9.00

kul/mm

Goście Majka Jeżowska (wokalistka)
Playlista
Tagi

Playlista
 • DAYA - Hide Away
 • MAJKA - Hej w dzień Bożego Narodzenia
 • BISQUIT - Hej Święty
 • OLIVER HELDENS & SHAUN FRANK - Shades Of Grey (feat. Delaney Jane)
 • MAJKA - Przybieżeli...
 • HOODIE ALLEN - All AboutIt (Feat. Ed Sheeran)
 • MAJKA JEŻOWSKA - Uwierzyć pragnę w święta
 • Arches - New Love (feat. Karen Harding)
 • Haelos - Pray
 • PHOENIX - Alone On Christmas Day
 • ECHOSMITH - Come Together
 • BLOSH - Give It Away