Czwórka na Lato z Radiem Festiwal - wpadnijcie do nas w Gdyni!

- Wielki statek, zapadający zmrok, nad głową stalowoszare niebo, wokół świecące światła i przechadzający się ludzie. Jest po prostu pięknie - relacjonowała z Gdyni dziennikarka Czwórki Ula Kaczyńska.
Ula Kaczyńska na Lato z Radiem Festiwal
Ula Kaczyńska na Lato z Radiem Festiwal Foto: Mateusz Kulik/Czwórka
O Audycji
Tytuł "Covery samplery" na żywo z plaży w Gdyni!
Prowadzący Borzym Norbert, Kaczyńska Urszula
Opis

"Covery samplery" nadają z Gdyni, gdzie w studiu plenerowym Czwórki znajduje się współprowadząca audycję Ula Kaczyńska. - Czwórka cały czas jest obecna w Gdyni. Wybierając się na spacer nadbrzeżem, nie zapomnijcie do nas zajrzeć, żeby podejrzeć, jak funkcjonuje radio w plenerze i wziąć udział w niesamowitym przedsięwzięciu, jakim jest Lato z Radiem Festival - mówiła.

A już w sobotę do Uli Kaczyńskiej dołączy Norbert Borzym, który razem z trzema DJ-ami związanymi z Polskim Radiem poprowadzi przedfestiwalowy "bifor" Lato z Radiem Festiwal, czyli "Trzy, Cztery - gramy!". - Na scenie pojawią się Hirek Wrona i Michał Margański z radiowej Trójki oraz ja i Harper jako reprezentanci Czwórki - zapowiadał DJ Bert.

Jakie atrakcje czekają na festiwalowiczów na plaży w Gdyni? Zapraszamy do wysłuchania nagrania i zaglądania na stronę imprezy>>>, gdzie można śledzić co dzieje się na scenach Lato z Radiem Festiwal. 

***

Tytuły audycji: Covery Samplery

Data emisji: 24.08.2018

Godzina emisji: 20.05

ac

Playlista
Tagi
Playlista