X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section50

Lato z Radiem znowu rusza w Polskę

W sobotę 23 czerwca o godz. 9.00 Program 1 Polskiego Radia zainauguruje tegoroczne „Lato z Radiem” – w odświeżonej, bardziej atrakcyjnej, a zarazem misyjnej formule. Będą to wielowątkowe, dynamiczne audycje, których stałym elementem będą m.in. relacje reporterskie z całej Polski oraz festiwal muzyczny, przygotowywany wspólnie z Miastem Gdynia.

czytaj dalej
Przywozimy Lato z Radiem
Artykuły
zobacz więcej
konkursy
"Lato z Radiem" to nie tylko świetna zabawa i rozrywka na najwyższym poziomie, ale i tradycyjnie konkursy dla naszych Słuchaczy. A jeśli konkursy to również atrakcyjne nagrody. Zobaczcie co Was czeka tego lata!
Walizka marzeń
- konkurs, który trwa w trakcie całego programu. W tej rozgrywce można wygrać wszystko albo nic. Codziennie zwycięzca wyłaniany spośród słuchaczy zdobywa wszystkie nagrody które wypełniają "Walizkę marzeń". Prowadzący podpowiadają, jakie rzeczy pakujemy do letniego bagażu. Zadaniem jest zapamiętanie wszystkich przedmiotów i w odpowiednim czasie wysłanie SMS-a. Prosta zabawa dla uważnych słuchaczy.
sponsor nagrody
W Polskę jedziemy
Konkurs krajoznawczy sprawdzający wiedzę o Polsce. Zadaniem słuchaczy jest udzielenie dobrej odpowiedzi na trzy pytania spośród pięciu zadanych przez prowadzących Lato z Radiem. Niektóre zadania mogą wydawać się banalne, ale nie można się rozkojarzyć, żeby nie odpaść na tych podchwytliwych. Czy w Polsce jest krzywa wieża? Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie bez obaw baw się z nami. Emocjonująca zabawa rozgrywa się codziennie po 9.30.
sponsor nagrody
Krótka piłka
Konkurs rozgrywany w trakcie trwania Mundialu. Tu ekspertem zadającym pytania jest legenda polskiej piłki nożnej Włodzimierz Lubański. Zabawa przeznaczona dla kibiców, i to tych którzy wiedzą co to takiego "spalony". Żeby nie spalić się w konkursie trzeba kochać futbol. Do wygrania codziennie po 10.30 oryginalna piłka z tegorocznych Mistrzostw Świata.
Napisz przebój lata
Zadaniem słuchaczy jest napisanie tekstu piosenki, do którego zostanie skomponowana muzyka i jako przebój „Lata z Radiem” wielokrotnie pojawi się na antenie Programu 1
festiwal
Festiwal Lata z Radiem
Tegoroczna trasa kultowej audycji „Lato z Radiem” odwiedzi w tym roku ponad 60 wyjątkowych regionów Polski wyróżniających się niepowtarzalnymi tradycjami, historią i walorami krajobrazowymi. Dziennikarze Jedynki będą realizować swoje programy w bliskim, serdecznym kontakcie ze słuchaczami, w miejscach ważnych dla kraju i społeczeństwa z kulturowego, i historycznego punktu widzenia.
klasyczne lato z radiem
zespół
lato z radiem budzi ludzi
Tegoroczna audycja „Lato z Radiem” to nie tylko rozrywka, podróże, kryminalna powieść i konkursy. Dotkniemy także tematów poważniejszych, prawdziwych ludzkich dramatów, zakrętów życiowych i zmagań. W przygotowywanym przez Agnieszkę Ciecierską i Małgorzatę Raduchę cyklu „Jedyny taki ktoś” (poniedziałek-piątek o godz.10.15) pokażemy wzruszające wyznania z „happy endem”. Raz w tygodniu pod hasłem „Lato z Radiem budzi ludzi” zaprezentujemy historię wybudzonych ze śpiączki pacjentów dwóch klinik „Budzik”: warszawskiej - dla dzieci oraz olsztyńskiej – dla dorosłych. Cykl powstał we współpracy z Fundacją „Akogo?” Ewy Błaszczyk.
Lato z Radiem w klasycznym wydaniu
Klasyczne Lato z Radiem 2018. Unikatowy cykl audycji, po raz czwarty na antenie radiowej Jedynki.
czytaj dalej

1. Numer konta bankowego Fundacji „Akogo?”: 02 1090 1056 0000 0000 0612 1000; KOD SWIFT WBK: WBKPPLPP z dopiskiem „Lato z Radiem budzi ludzi” prowadzonego przez Bank Zachodni WBK S. A 2. Chcesz pomóc pacjentom fundacji „Akogo?” wyślij sms na nr 75 250, z hasłem „Budzimy”. Opłata 6,15 zł z VAT. Całkowity dochód netto z usługi operatorzy przeznaczyli na cele statutowe fundacji.

Lato z Radiem 2018
Section49
Section52