X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jan Serce: staramy się, jak bohater serialu

W 1981 na szklany ekran trafił serial "Jan Serce". 37 lat później na polskiej scenie debiutuje duet, który w nazwie odwołuje się do historii o poszukiwaniu miłości, a w muzyce do dygotów serca.
Jan Serce i Ula Kaczyńska
Jan Serce i Ula KaczyńskaFoto: Czwórka/Mateusz Tomaszuk
O Audycji
Tytuł Jan Serce: staramy się, jak bohater serialu
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

- Najpierw był serial, potem był pomysł na nazwę - wspominają członkowie duetu Jan Serce. - Poruszył nas główny bohater. To dobry, normalny gość, któremu bardzo wiele rzeczy nie wyszło, ale mimo to czały czas bardzo się stara - dodaje.   

Jak dotąd Michał Zachariasz i Aleksander Czerkawski podzielili się tylko jedną piosenką "Katana". -  Nie występujemy w klipie do tego uwtoru i na razie wolimy, żeby to muzyka mówiła za nas. Wszystko przyjdzie w swoim czasie  - wyjaśniają goście Czwórki.

Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie w 2012 roku? Z jakich muzycznych światów pochodzą? Dokąd zaprowadzi ich Jan Serce i kiedy usłyszymy nowe piosenki? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Goście: Michał Zachariasz, Aleksander Czerkawski (zespół Jan Serce)

Data emisji: 29.11.2018

Godzina emisji: 13.05

kul

Playlista
Tagi
Playlista