Audioriver 2019: dj sety, live acty, pełnowymiarowe bandy

- Całkowicie utożsamiam się z tym festiwalem. I jako odbiorca, i jako artysta - mówi Agim, który w Płocku wystąpi z Deasem jako projekt Blooma.
Audioriver 2019 - drugie ogłoszenie artystów
Audioriver 2019 - drugie ogłoszenie artystówFoto: mat. promocyjne/Audioriver
O Audycji
Tytuł Audioriver 2019: dj sety, live acty, pełnowymiarowe bandy
Prowadzący Michał 'Numer Raz' Witak
Opis

Audioriver 2019 odbędzie się od 26 do 28 lipca. - Jesteśmy po drugim ogłoszeniu artystów reprezentujących przede wszystkim scenę elektroniczną, ale też chętnie sięgających po inne gatunki: hip-hop, soul, disco i r'n'b - opowiada Maciej Głębocki.

W tym roku na festiwalowych scenach pojawią się m.in. John Hopkins, Polo & Pan, The Black Madonna, Oliver Koletzki, Peter Van Hoesen i Shlømo live. - Muzyka elektroniczna ma wiele sposobów swojej prezentacji. Od setu didżejskiego, po live-act i granie z "żywym" zespołem. Wszystkie te formy są obecne na Audioriver, co stanowi dodatkową wartość festiwalu - przekonuje Agim. 

Audioriver 2019. Wszystkie barwy elektroniki zabrzmią na żywo [POSŁUCHAJ] >>>

Kto jeszcze pojawi się na płockiej plaży? Czy fani Depeche Mode znajdą coś dla siebie w festiwalowym lin-upie? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.


Blooma to nowy producencki projekt na polskiej scenie, za którym stoją DEAS (znany z wydawnictw w popularnych międzynarodowych wytwórniach z muzyką elektroniczną, takich jak KMS, Bush Records i Second State), a także AGIM, który jest m.in. współautorem sukcesu takich grup, jak Őszibarack czy Nervy. Blooma to nowy producencki projekt na polskiej scenie, za którym stoją DEAS (znany z wydawnictw w popularnych międzynarodowych wytwórniach z muzyką elektroniczną, takich jak KMS, Bush Records i Second State), a także AGIM, który jest m.in. współautorem sukcesu takich grup, jak Őszibarack czy Nervy.

 

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Goście: Maciej Głębocki (Audioriver) i Agim (Blooma)

Data emisji: 24.01.2019

Godzina emisji: 13.05

kul/kd

Playlista
Tagi

Playlista
  • Pete Rock & CL Smooth, - Tell Me
  • Snoop Dogg, - I knew that
  • The Black Madonna, - Stay
  • Rihanna, - Nobody's Business ft. Chris Brown
  • Włodi, - Statera feat. Pezet
  • Busta Rhymes, - One (Feat. Erykah Badu)