L.U.C. i Tomasz Kot: na "Good L.U.C.K" grzebiemy się w mentalnym basenie

16 marca odbyła się premiery nowej płyty człowieka-orkiestry, czyli L.U.C.-a. - Patrząc jak Łukasz pracuje nad "Good L.U.C.K" zaskoczyło mnie to, jak on naraz potrafi ogarnąć wiele wątków.  
Tomasz Kot i Łukasz L.U.C. Rostkowski
Tomasz Kot i Łukasz L.U.C. Rostkowski Foto: Czwórka
O Audycji
Tytuł "Trzeba robić swoje". Tak jak L.U.C. z Kotem
Opis

Aktor znalazł się w gronie artystów, których L.U.C. zaprosił do współpracy nad nowym muzyczno-filmowym krążkiem. - Dla mnie w tej chwili najważniejsze jest to, żeby zebrać fajną ekipę i żeby dobrze się z nią bawić przy robieniu muzyki. A czy odniesie to sukces, czy nie, to już inna sprawa. Czasami trzeba robić swoje i czekać na swój czas - tłumaczy L.U.C.

"Good L.U.C.K" zabiera słuchacza w podróż w świat pozytywnych jazzowo-chilloutowych bitów i sampli z lat 70. A zaproszeni goście mają do ogrania różne role. - Kiedy przyszedłem do studia, dowiedziałem się, że mam zagwizdać, ewentualnie coś zaśpiewać, gdyby się okazało, że potrafię. Zaczęliśmy się wygłupiać i wyszła z tego płyta - wspomina Tomasz Kot.

Dlaczego lepiej stawiać mądre pytania niż dawać banalne odpowiedzi? Co na płycie robi Bovska? Gdzie Tomasz Kot uczy się rapować? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Janek Kruczkowski

Goście: Łukasz L.U.C. Rostkowski (muzyk) i Tomasz Kot (aktor)

Data emisji: 16.03.2018

Godzina emisji: 13.05

kul

Playlista
Tagi

Playlista