Ostatnia aktualizacja: 31.07.2015 07:00
Przegląd sportowy dnia - 31 lipca 2015.
Piłkarze Legii Warszawa
Piłkarze Legii WarszawaFoto: legia.com/Jacek Prondzynski

Wczorajsze wyjazdowe spotkanie Legii Warszawa z albańskim FK Kukesi w 3. rundzie kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europy zostało przerwane. Wszystko przez zachowanie fanów miejscowego zespołu. W 53. minucie zawodnik warszawskiego zezpołu Ondrej Duda został trafiony w głowę kamieniem rzuconym z trybun. Piłkarze Legii zeszli z boiska przy prowadzeniu 2:1 po golach Nemanji Nikolica i Jakuba Rzeźniczaka, jednak wynik spotkania zostanie najprawdopodobniej anulowany, a Legii zostanie przyznany walkower.

Czworo polskich lekkoatletów stanęło na podium w mityngu Diamentowej Ligi w Sztokholmie. Piotr Małachowski wygrał konkurs rzutu dyskiem wynikiem 69,95. To jego najlepszy rezultat w sezonie. Trzeci był Robert Urbanek. Drugie miejsca zajęły Renata Pliś w biegu na 3000 m z czasem 8.53,58 oraz Anna Kiełbasińska, która przebiegła 200 m w czasie 23,07 s. Polska sprinterka dobry wynik zawdzięcza temu, że do startu podeszła na luzie.

Więcej informacji w "Przeglądzie sportowym dnia" przygotowanym przez Norberta Michalaka. Posłuchajcie załączonego pliku dźwiękowego.