Arlena Witt: w nauce angielskiego najważniejsza jest praktyka

- Warto po prostu mówić i nie bać się tego, nawet, jeśli nasz akcent wymaga dopracowania - mówi Arlena Witt, youtuberka.
W jednym z odcinków Po cudzemu Arlena Witt uczy, jak wymawiać nazwy takich gier jak Minecraft, League of Legends, czy GTA
W jednym z odcinków "Po cudzemu" Arlena Witt uczy, jak wymawiać nazwy takich gier jak "Minecraft", "League of Legends", czy "GTA" Foto: mat. prywatne/YouTube
O Audycji
Tytuł Arlena Witt: w nauce angielskiego najważniejsza jest praktyka
Prowadzący Kuniszewicz Patryk
Opis

- Warto po prostu mówić i nie bać się tego, nawet, jeśli nasz akcent wymaga dopracowania - mówi Arlena Witt, youtuberka. - Jeśli w klasie jest kilkanaście albo więcej osób, nauczyciel woli przeprowadzić ćwiczenie gramatyczne, które muszą wykonać wszyscy, niż rozmawiać z każdym uczniem po kolei. Przez to w szkołach właściwie nie ma praktyki, jeśli chodzi o języki obce - tłumaczy w Czwórce Witt, autorka kanału "Po cudzemu".

Dodała, że jeśli chcemy uczyć się sami, w domu, warto powtarzać za bohaterami np. anglojęzycznych filmów, mówić do siebie, etc. Ekspertka polecała też inne, sprawdzone metody na naukę języków obcych, a w audycji zastanawialiśmy się także, jak tworzy się filmowe efekty 4, 5, i 6D i gdzie w kinie "pochowane" są sprzęty, dzięki którym czujemy się niczym główni bohaterowie kina akcji. Sprawdziliśmy też, czy internet ma koniec.

***

Tytuł audycji: Nawiedzeni

Data emisji: 27.10.2015

Godzina emisji: 11.10

kd/mg

Playlista
Tagi
Playlista