X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"799919". Spinache powraca z nowym krążkiem

Od poprzedniego albumy Pawła Grabowskiego "Reality" minęły dwa lata. Kolejny, "799919" ukazać się ma w październiku tego roku. - Wciąż pracuję nad nowymi utworami. Ale zdarza się, że mam już prawie gotowy materiał i nagle podejmuję decyzję, żeby nagrać jednak coś innego - mówił Paweł Grabowski.
Spinache i Numer Raz w studiu
Spinache i Numer Raz w studiuFoto: Mateusz Kulik/Czwórka
O Audycji
Tytuł "799919" . Spinache powraca z nowym krążkiem
Prowadzący Michał Witak
Opis

Album "799919" to hołd dla złotej ery hip-hopu, nawiązanie do estetyki lat 90. Spinache sięgnął do archiwum swoich niepublikowanych instrumentali z 1999 roku i wybrał z nich dziesięć kompozycji, które tworzą muzyczny fundament nadchodzącej płyty. O tym, jak powstawał ten krążek i co się na nim pojawi - w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. Spinache mówił także o swoim drugim, aktorskim życiu. - Zawsze mnie to interesowało. Lubię być przed kamerą i wiem, ze kamera też mnie lubi. Mam do zrealizowania potencjał nie tylko muzyczny. Zagrałem nawet w kilku niszowych rzeczach - mówił w Czwórce. - Dziś podczas realizacji klipów do naszych utworów bardzo aktywnie uczestniczę w całym procesie. Lubię pracować na wysokim levelu.

Jak doszło do tego, że Spinache i jego brat bliźniak znaleźli się na bilboardzie pewnej znanej marki? Czy muzyk planuje rozwijać swoją aktorską karierę? I czy ma swoich hejterów? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W programie Spinache opowiadał o swoich poprzednich projektach, i o tym co dzieje się z materiałem, którego zdecydował się nie nagrywać. Mówił też, czemu na polskim rynku muzycznym wciąż nie ma nagrody "Najlepszy spinacz w mieście". Wybrzmiało także dużo muzyki, m.in. numer "Ja jadę" Thinkadelic.

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Prowadzi: Michał 'Numer Raz' Witak

Goście: Paweł Grabowski (Spinache)

Data emisji: 16.07.2019

Godzina emisji: 22.05

kd

Goście Paweł Grabowski
Playlista
Tagi
Playlista