X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Combo". Kolejna odsłona raperskiego życia Hadesa

- Singiel "Smog" nie odzwierciedla w ogóle tego albumu, to jeden z numerów, który jest znacząco inny od całej reszty na "Combo" - zdradza Hades. - Stwierdziliśmy jednak, że ten numer najbardziej "łupie" i mimo że jest mroczny, to ma najwięcej energii i najbardziej nadawał się na singla - dodaje.  
Hades
HadesFoto: Adam Świetlicki/Czwórka
O Audycji
Tytuł "Combo". Kolejna odsłona raperskiego życia Hadesa
Prowadzący Witak Michał
Opis

Singiel Hadesa mówi o problemie, który dotyka wielu polskich miast. - Mając możliwość mówienia do szerszej publiczności chcę to wykorzystać, nie tylko gadając o sobie i swoich lotach - przyznaje raper. - Chcę powiedzieć coś, co jest ważne dla nas wszystkich. Powinniśmy działać, nie tylko mówić i myśleć - podkreśla. 

Ulubionym kawałkiem Numera z płyty "Combo" jest "Mówiłem im". Prowadzący zauważa, że Hades znów wydeptuje nową drogę. - Staram się od zawsze łączyć gatunki czy podgatunki - mówi gość Czwórki. - Kolejna płyta ma być zawsze inna. To jest moim celem. 

Czy Hades może już mówić o sobie, że jest artystą? Który z numerów tego albumu najlepiej go odzwierciedla i co to ma wspólnego z grą Mario Bros? Z kim Hades pracował nad tą płytą, kto tworzył jej okładkę? Jak dziś odnajduje się na rynku muzycznym? O tym w rozmowie z audycji. 

Płyta Hadesa "Combo" swoją premierę ma 14 listopada. 

Numer Raz na fali - druga godzina audycji >>>

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Prowadzi: Michał 'Numer Raz' Witak

Gość: Hades

Data emisji: 12.11.2019

Godzina emisji: 22.05

pj/kul

Playlista
Tagi

Playlista
  • The Beatnuts, - Props Over Here
  • BIG SHUG, - Keep It Cool Ft M-Dot & B.A.M & International Dreez
  • Hades, - Combo
  • Hades, - Mi Casa
  • Hades, - OMG
  • Hades, - Piekło