"Combo". Kolejna odsłona raperskiego życia Hadesa

- Singiel "Smog" nie odzwierciedla w ogóle tego albumu, to jeden z numerów, który jest znacząco inny od całej reszty na "Combo" - zdradza Hades. - Stwierdziliśmy jednak, że ten numer najbardziej "łupie" i mimo że jest mroczny, to ma najwięcej energii i najbardziej nadawał się na singla - dodaje.  
Hades
HadesFoto: Adam Świetlicki/Czwórka
O Audycji
Tytuł "Combo". Kolejna odsłona raperskiego życia Hadesa
Prowadzący Witak Michał
Opis

Singiel Hadesa mówi o problemie, który dotyka wielu polskich miast. - Mając możliwość mówienia do szerszej publiczności chcę to wykorzystać, nie tylko gadając o sobie i swoich lotach - przyznaje raper. - Chcę powiedzieć coś, co jest ważne dla nas wszystkich. Powinniśmy działać, nie tylko mówić i myśleć - podkreśla. 

Ulubionym kawałkiem Numera z płyty "Combo" jest "Mówiłem im". Prowadzący zauważa, że Hades znów wydeptuje nową drogę. - Staram się od zawsze łączyć gatunki czy podgatunki - mówi gość Czwórki. - Kolejna płyta ma być zawsze inna. To jest moim celem. 

Czy Hades może już mówić o sobie, że jest artystą? Który z numerów tego albumu najlepiej go odzwierciedla i co to ma wspólnego z grą Mario Bros? Z kim Hades pracował nad tą płytą, kto tworzył jej okładkę? Jak dziś odnajduje się na rynku muzycznym? O tym w rozmowie z audycji. 

Płyta Hadesa "Combo" swoją premierę ma 14 listopada. 

Numer Raz na fali - druga godzina audycji >>>

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Prowadzi: Michał 'Numer Raz' Witak

Gość: Hades

Data emisji: 12.11.2019

Godzina emisji: 22.05

pj/kul

Playlista
Tagi

Playlista
  • The Beatnuts, - Props Over Here
  • BIG SHUG, - Keep It Cool Ft M-Dot & B.A.M & International Dreez
  • Hades, - Combo
  • Hades, - Mi Casa
  • Hades, - OMG
  • Hades, - Piekło