ST4NLEE: robie rap dla siebie, bo on zostanie po mnie

- Moje życie w przeszłości bywało hardcorowe - przyznaje ST4NLEE. - Doświadczenia, którymi się karmiłem były niekiedy niezbyt lekkie. Chciałem to uzewnętrznić. Jak się okazało, utworzyło to spójną historię. Wyszło jak wyszło - dodaje. 
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock/Mooi Design
O Audycji
Tytuł ST4NLEE: robie rap dla siebie, bo on zostanie po mnie
Prowadzący Witak Michał
Opis

ST4NLEE swoją przygodę z muzyką zaczął od wczesnej podstawówki, gdzie grał na instrumentach klawiszowych. W 2004 roku wspólnie z kumplami ze szkoły założyli skład Tylko Dobry Rap, pod tą banderą wydali własnym sumptem 2 albumy pełnogrające i 1 EP. W 2014 uległ wypadkowi po którym przeżył śmierć kliniczną. Po długiej rekonwalescencji i powrotu do zdrowia postanowił rozpocząć solową przygodę z rapem. W 2018 roku wydał pierwszy solowy materiał ST4NLEE - teRAPja.

Do Czwórkowego studia przybył z najnowszym albumem "TERAZ ja". - Ma problemy ze słuchem, nie wiedziałem, czy podołam nagraniom albumu - mówi gość Numera Raza. - Czuję się totalnym świeżakiem, mimo tego, że robię to od lat i robię to, bo to czuję. Opisuje rzeczywistość, jaką widzi moją świadomość, jakiej doświadcza moja świadomość - podkreśla. 

19 stycznia raper napisał pierwszy tekst na swój album. Ostatni we wrześniu. Płyta ukazała się 4 grudnia, w urodziny artysty. Czy 4 to znacząca cyfra w jego życiu? Czemu chce pozostać twórcą undergroundowym? Jak się żyje w "gangsterskim" Pruszkowie, a jak nad polskim morzem? Po co trenuje i pracuje? Po co tworzy rap? O tym m.in. w nagraniu audycji. 

Posłuchaj: "Numer Raz na fali: druga godzina audycji >>>

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Gość: ST4NLEE (Stanisław Zagórski - raper, graficiarz, kickbokser, z zawodu grafik, a prywatnie mąż i ojciec)

Data emisji: 10.12.2019

Godzina emisji: 22.05

pj/ac

Playlista
Tagi
Playlista
  • Ras Kass, 4Rax, - Can U Feel It
  • ST4NLEE, - Kalifa
  • ST4NLEE, - OZ
  • ST4NLEE, - Małe rzeczy
  • ST4NLEE, - Akcje zwariowane
  • ST4NLEE, - Astro