X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jubileuszowo. 200. Off Control z 13. Off Festivalu

200. audycja "Off Control" związała się z wyjątkowym miejscem - Off Festivalem w Katowicach. W naszym plenerowym studiu zagościli Daniel Spaleniak, grupa Coals i dyrektor artystyczny imprezy Artur Rojek. 
Mateusz Tomaszuk i Artur Rojek
Mateusz Tomaszuk i Artur RojekFoto: Czwórka/Małgorzata Kilijanek/Patryk Grabowski
O Audycji
Tytuł Jubileuszowo. 200. Off Control z 13. Off Festivalu
Opis

Tegoroczny Off Festival to trzy dni wyjątkowych koncertów, artystów z Polski i zagranicy. Niektórych z nich można było zobaczyć dwukrotnie. Daniel Spaleniak zagrał na głównej scenie imprezy, a także usłyszeliśmy go w akustycznym wydaniu. - Te dwa koncerty nie mają ze sobą nic wspólnego. Na akustycznej scenie sobie poimprowizuję - mówił artysta w plenerowym studiu Czwórki tuż przed koncertem. - Na głównej, dziś pozwoliliśmy sobie zagrać troszeczkę ostrzej - dodał.

Daniel Spaleniak wspominał o rozmowach z publicznością podczas swych koncertów, nawiązał do planowanej trasy muzycznej, ale i do tego, że wciąż czeka na możliwość skomponowania dźwięków do filmu.  

Bez wątpienia z Off Festivalem związana jest grupa Coals, czyli Kasia Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski, która rozbłysła 3 lata temu właśnie na Offie. Od tamtej pory wciąż zdumiewają, są rozchwytywani. Jaka dziś jest ich muzyka, co ich zaskoczyło na tegorocznym Offie, opowiedzieli Mateuszowi Tomaszukowi. 

Zobacz galerię zdjęć z audycji "Off Control" >>>

Czwórkowy prowadzący na Off Festivalu czuje się jak w domu, jak na ogrodowym pikniku z doskonałą muzyką. - Cieszę się, że udało się taką atmosferę uzyskać - komentuje to Artur Rojek, dyrektor artystyczny imprezy. - To wynika z terenu, przestrzeni jaką udało nam się pozyskać, ale też z tego, że jako organizatorzy dbamy o wiele szczegółów na terenie festiwalu. Tu chodzi nie tylko o sam program, o którym dużo się pisze, ale wiele rzeczy - strefa gastronomiczna, co się tu kupuje, jak wyglądają stoiska. Dominuje tu duża staranność by to wszystko pasowało do artystycznego wizerunku festiwalu - dodaje.  

Zapraszamy do wysłuchania drugiej godziny audycji >>>

13. edycja Off Festivalu już za nami. Organizatorzy przyznają zaś, że gdy ludzie się bawią, oni pracują nad kolejną jego odsłoną. - Myślimy, co zrobić, co poprawić, co doświetlić, gdzie powinna się pojawić większa różnorodność, gdzie jakaś zmiana - zdradza Artur Rojek. 

A co zrobiło największe wrażenie na uczestnikach festiwalu? Czego nie widzieli? Jak kolarski peleton wpłynął na jeden z występów? O tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Off Control

Prowadzi: Mateusz Tomaszuk

Goście: Daniel Spaleniak, Coals, Artur Rojek

Data emisji: 05.08.2018

Godzina emisji: 22.00

pj/ac

Playlista
Tagi
Playlista