Szatt remiksuje. Co znajduje w starych numerach?

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2021 11:40
W tym roku Andrzej Smolik obchodzi 20-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji Szatt przygotował remiks jego utworu "T.Time" i wygrał konkurs zorganizowany przez wytwórnie 2Track.
Szatt
SzattFoto: Ola Bodnaruś/mat. prasowe

Posłuchaj
szatt dawid schindler 810.jpg
Prywatka Szatta, czyli wszystko będzie dobrze

Łukasz Palkiewicz, znany lepiej jako Szatt, to producent działający przy wielu projektach muzycznych już od ponad dekady. Współtworzy zespół Kroki oraz podejmuje coraz to nowe kolaboracje z takimi wykonawcami jak, chociażby Ralph Kamiński, Piotr Rogucki czy Marcelina. Po pięcioletniej przerwie i swoim ostatnim albumie "Bloom", w 2020 roku Szatt powrócił z autorskim projektem i trzecim niezależnym wydawnictwem "Gonna Be Fine", a tym roku - z zespołem Kroki - wydał nową EP-kę "Szkoda".

Szatt - Wayfaroer [Postcard from Faroe Islands] / Szatt

Posłuchaj
kroki 1200.jpg
Kroki: elektroniczny pamiętnik w kolorze tysiąca wysp

Szatt jest także współtwórcą nieszablonowego kolektywu Zaburzenia. To również Mistrz Polski beatmakerów w kategorii Live act w roku 2013. Muzycznie trudny do sklasyfikowania, jednak w elektronice najbliżej mu do organicznego brzmienia. W audycji artysta opowie nam kolejnej muzycznej zajawce, czyli remiksach, które przygotował już m.in. dla Baascha, Tymka oraz Smolika.

***

Na "Prywatkę" - w sobotę (25.09.), po godz. 20.00 - zaprasza Ula Kaczyńska.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna