X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wings for Life World Run Polska. Sportowe starty Stasiaka

- Wings for Life to magiczny bieg. Od kiedy się o nim dowiedziałem wiedziałem, że muszę w nim wystartować. Rok później stałem na starcie i jestem tam co roku do tej pory - opowiadał Stasiak.
Raper Stasiak
Raper Stasiak Foto: Wojciech Kusiński/PR
O Audycji
Tytuł Wings for Life World Run Polska. Sportowe starty Stasiaka
Prowadzący Terzoni Karina
Opis

Wings for Life to jedyny na świecie bieg, w którym nie biegniemy od startu do mety, ale to meta nas goni. Co pół godziny przyśpiesza samochód z Adamem Małyszem za kierownicą. Bieg kończy się, kiedy samochód nas minie. - Paradoksalnie najlepsi docierają na "metę" najpóźniej - opowiadał raper, ambasador imprezy.

Samochód pościgowy z Adamem Małyszem za kierownicą podczas charytatywnego biegu Wings for Life World Run w Poznaniu. 100 proc. opłat startowych zostanie przekazanych na realizację misji, jaką jest odnalezienie metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. Samochód pościgowy z Adamem Małyszem za kierownicą podczas charytatywnego biegu Wings for Life World Run w Poznaniu. 100 proc. opłat startowych zostanie przekazanych na realizację misji, jaką jest odnalezienie metody leczenia urazów rdzenia kręgowego.

To niejedyna charytatywna impreza sportowa, w której weźmie udział w tym roku. Muzyk właśnie przygotowuje się do II odsłony meczu charytatywnego, organizowanego przez fundację Cancer Fighters. - Obok mnie na murawie pojawią się wielcy ludzie: zawodnicy MMA i bokserzy. Będę musiał nadrabiać zwinnością - żartował.

16 czerwca na stadionie w Gorzowie Wielkopolskim obok Stasiaka pojawią się m.in. Artur Szpilka, Michał Materla, Akop Szostak, Jan Błachowicz i Marcin Różalski. 

Jak przygotowuje się do biegowych startów? Co oprócz biegania jest jego sportową pasją? W jakich imprezach sportowych weźmie udział w tym roku? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Data emisji: 15.06.2019

Godzina emisji: 10.07

ac/kd

Goście Łukasz Stasiak (członek zespołu 2cztery7, raper, współwłaściciel niezależnej wytwórni muzycznej Alkopoligamia.com)
Playlista
Tagi
Playlista
  • TOO MANY T'S - Diamonds / Gold
  • Foxygen - Work
  • SKALDOWIE - Twą Jasną Widzę Twarz (Holiday 80 Edit)
  • Ibibio Sound Machine - Tell Me (Doko Mien)
  • LENNY KRAVITZ - Are You Gonna Go My Way
  • FOALS - In Degrees (Purple Disco Machine Remix)
  • SAFONE x CAPO LEE - Gyal From Brum
  • Linia Nocna - Hulajnogi
  • THE S.L.P. - Favourites feat. Little Simz
  • SODRUMATIC - Who Got The Funk