Karolina Balińska o kaukaskim reggae i spełnianiu marzeń

- Gruzję wyróżnia ogromny luz. Panuje tam zupełnie inna atmosfera, charakterystyczna tylko dla tego kraju - opowiadała Karolina Balińska, która w miejscowości Gonio w Gruzji, prowadzi polski Reggae Hostel&Bar.
Karolina Balińska i Maken
Karolina Balińska i MakenFoto: czwórka
O Audycji
Tytuł Jak założyć reggae bar na Kaukazie?
Opis

Postanowiła spełnić jedno ze swoich największych marzeń - przenieść się do Gruzji i otworzyć bar na plaży. Później do baru dołączył hostel, a to wszystko w klimacie reggae. O tym, jak to się stało, że jej domem stał się daleki, kaukaski kraj opowiadała na antenie Czwórki. - Zaczęło się od wyjazdu, w którym brałam udział jakieś pięć lat temu. Od razu zakochałam się w tym kraju i ludziach. Po powrocie do Polski długo nie mogłam dojść do siebie. Wtedy pojawił się pomysł, żeby na stałe przenieść się do Gruzji - mówiła.

- Na początku mieszkaliśmy w Tbilisi. Przez pół roku chłonęliśmy miasto i atmosferę. Po jakimś czasie miejskie tempo zaczęło mnie uwierać. Przypomniałam sobie wtedy o moim dawnym marzeniu, które dotąd wydawało mi się niedostępne - o otworzeniu baru na plaży - opowiadała. 

Co zrobić, żeby otworzyć bar na plaży w Gruzji? Jak wygląda scena reggae na Kaukazie i jakie są gusta muzyczne mieszkańców tego kraju? O tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Gość: Karolina Balińska (prowadzi polski Reggae Hostel & Bar w miejscowości Gonio w Gruzji, 60 metrów od morza)

Data emisji: 2.04.2018

Godzina emisji: 22.04

ac
Playlista
Tagi
Playlista