Kajetan Duszyński - Na ulicach ludzie proszą mnie o autografy

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2021 22:01
Mistrz olimpijski w lekkoatletycznej sztafecie mieszanej 4x400 metrów wciąż nie może uwierzyć, że zdobył w Tokio złoto.
Kajetan Duszyński
Kajetan Duszyński Foto: arch. Kajetana Duszyńskiego

Igrzyska olimpijskie w Tokio dla Kajetana Duszyńskiego były wielkim sportowym sukcesem. Do tej pory nigdy nie wygrał żadnej imprezy międzynarodowej rangi mistrzowskiej, a teraz jest mistrzem olimpijskim w lekkoatletycznej sztafecie mieszanej 4x400 metrów.
W stolicy Japonii, wraz z kolegami ze sztafety 4x400, zajął także piąte miejsce w finale olimpijskim.
Teraz czekają go kolejne starty i musi zmierzyć się z... popularnością.
W "Strefie sportu" Kajetan opowiedział o igrzyskach w Tokio i o życiu jako mistrz olimpijski po powrocie do kraju.

W naszej audycji była też rozmowa z najlepszym polskim szachistą Janem-Krzysztofem Dudą.

***

Wicemistrzyni olimpijska w rzucie oszczepem opowiedziała w Strefie sportu o swojej drodze na podium.

Są w Polsce sportowcy, którzy myślą już o igrzyskach 2024 roku.

Srebrny medal igrzysk w Tokio w żeglarskiej klasie 470 to spełnienie marzeń naszych żeglarek.