Rugbiści zakończyli już rundę jesienną Ekstraligi. Na czele tabeli są na tym etapie mistrzowie Polski z Ogniwa Sopot, a drugie miejsce zajmują brązowi medaliści poprzedniego sezonu, czyli Orkan Sochaczew. Zawodnicy obu tych drużyn podsumowali w Strefie sportu dotychczasowe rozgrywki w sezonie 2021/22 i opowiedzieli o swoich przewidywaniach na rundę wiosenną. 
Piotr Zeszutek i Dawid Plichta są też ważnymi rugbistami reprezentacji Polski, a ta przygotowuje się własnie w Gdynii do meczu z Niemcami w rozgrywkach Rugby Europe Trophy. Tego tematu również nie zabrakło we wtorkowej Strefie sportu. 
Oprócz tego zajrzeliśmy do obozu reprezentacji Polski kobiet w hokeju na lodzie, która w czwartek rozpocznie grę w decydującym turnieju kwalifikacji olimpijskich. 
***
Tytuł audycji: Strefa sportu 
Prowadzący: Robert Grzędowski 
Gość: Piotr Zeszutek i Dawid Plichta 
Data emisji: 09 11 2021 
Godzina emisji: 21.30
***