X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

XXANAXX: jesteśmy w punkcie wrzenia

- Jesteśmy w koncertowym ferworze, więc na razie nie myślimy o nowej płycie - mówią członkowie duetu XXANAXX. - Ale jesienią planujemy wydać EP-kę.
Duet XXANAXX pracuje nad nową płytą. Nam zdradzają, czego możemy się na niej spodziewać
Duet XXANAXX pracuje nad nową płytą. Nam zdradzają, czego możemy się na niej spodziewać Foto: mat. promocyjne
O Audycji
Tytuł XXANAXX: jesteśmy w punkcie wrzenia
Opis

- Jesteśmy w koncertowym ferworze, więc na razie nie myślimy o nowej płycie - mówią członkowie duetu XXANAXX. - Ale jesienią planujemy wydać EP-kę.

Nowy materiał zostanie przygotowany z zagranicznymi artystami, m. in. z WhoMadeWho. - Pierwszy numer mamy już gotowy, choć powstawał on w bardzo intrygujących warunkach - mówią Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski.- Dostaliśmy linię melodyczną, wczoraj napisaliśmy tekst, a jutro wykonamy go na żywo.

XXANAXX: nie będziemy stać w miejscu, skoro wokół tyle się dzieje >>>

Muzycy XXANAXX zdradzają też koncertowe plany, opowiadają o tym, kto stoi w pierwszym rzędzie w trakcie ich występów oraz dokąd należy się wybrać jeśli marzy się o egzotycznych wakacjach, a nie ma się na to pieniędzy.

kul/kd

Playlista
Tagi
Playlista