Grzegorz Hyży. Jak przestać być "chłopcem z plakatu"?
- Przez trzy lata od debiutu sporo się we mnie zmieniło. Zdobyłem sceniczne doświadczenie i odwagę, by zrobić coś więcej. Jestem ciągle głodny dźwięków i zdecydowanie bardziej świadomy - opowiada Grzegorz Hyży.
Grzegorz Hyży o najważniejszych "Momentach" w życiu (Wszystko gra/Czwórka)Foto: Czwórka
| Tytuł |
Grzegorz Hyży. Jak przestać być "chłopcem z plakatu"? |
| Prowadzący |
Ula Kaczyńska |
| Opis |
Artysta był obecny niemalże na każdym etapie powstawania płyty "Momenty". - Największa tremę miałem kiedy spotykałem się z legendą wśród polskich producentów Bogdanem Kondrackim. Ale potem, w studiu, razem z drugim producentem Danielem Walczakiem, który stworzył dla mnie "dream team", poczułem się absolutnie bezpiecznie - wspomina gość Czwórki.
Dlaczego w studiu "nie mógł oderwać się od intrumentów", jaki udział w "Momentach" miał współtwórca sukcesu Natalii Nykiel, co Grzegoż Hyży sądzi o piosenkach Johna Newmana i jakie jest jego nowe brzmieniu? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.
***
Tytuł audycji: Wszystko gra
Gość: Grzegorz Hyży (wokalista, muzyk)
Data emisji: 17.05.2017
Godzina emisji: 9.05
kul/jsz
|
| Playlista |
|
| Tagi |
|
-
PIOTR ZIOŁA / FLIRTINI
-
Bilet
-
Kamp!,
-
Deny
-
HOT CHIP
-
One Life Stand
-
Ballady I Romanse
-
Miej mnie w swojej opiece
-
J. Viewz ft Milosh,
-
Don't pull away
-
J. Views ft Wild Cub,
-
J. Views ft Wild Cub – Into The Light
-
Hyży Grzegorz,
-
Droga
-
Hyży Grzegorz,
-
Losing game
-
Hyży Grzegorz,
-
Niech pomyślą, że to ja
-
Hyży Grzegorz,
-
Brak
-
Hello Sunday,
-
Love Won’t Make It Easier