Natalia Nykiel: umiem już tupnąć nogą

- Znam swoją wartość, ale pamiętam, żeby trzymać nogi na ziemi. Zdaję sobie sprawę z tego, ile jeszcze muszę się nauczyć. Ile jest jeszcze przede mną do odkrycia - mówi Natalia Nykiel. 20 pażdziernika artystka wydała swój drugi album "Discordia".  
Natalia Nykiel i Ula Kaczyńska
Natalia Nykiel i Ula KaczyńskaFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Natalia Nykiel: umiem już tupnąć nogą
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

Na płycie znalazło się 14 piosenek, które Natalia Nykiel nagrała razem z Michałem "Foxem" Królem. - Oboje poszliśmy bardzo do przodu. Wyrosły nam pazury. "Discordia" to dojrzałe bity i eksperymenty, na które wzajemnie się nakręcaliśmy. Mam też wrażenie, że przy tej płycie to ja byłam bardziej odważna - opowiada gość Czwórki.    

Na "Discordii" nie brakuje także innych artystów. Piosenki gościnnie zaśpiewali Bunio oraz Igor Walaszek. - To wokalista Clock Machine oraz połowa duetu Bass Astral x Igo. Totalny ogień! Wymarzyłam go sobie na tej płycie - wspomina artystka.

Dlaczego nowe piosenki powstawały "po refrenie"? Jaką rolę na "Discordii" odegrali Julia Marcell, Maria Peszek, Dawid Podsiadło i Scooter? Co wydarzy się na trasie "Total Tour"? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której prezentujemy premierowy materiał.  

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Data emisji: 25.10.2017

Godzina emisji: 9.05

Goście Natalia Nykiel (wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów)
Playlista
Tagi

Playlista