X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Misia Furtak: album "Co przyjdzie" jest mój, ale wspiera się na innych

- Ta płyta "wisiała" nade mną od dłuższego czasu, dlatego teraz, na kilka dni przed premierą, myślę sobie, że co przyjdzie, to będzie, a ja sobie z tym poradzę - śmieje się Misia Furtak. Artystka po pięciu latach powraca z kolejnym solowym krążkiem "Co przyjdzie".
Od lewej: Ula Kaczyńska i Misia Furtak
Od lewej: Ula Kaczyńska i Misia FurtakFoto: Czwórka/Martyna Ogonek
O Audycji
Tytuł Misia Furtak: "Co przyjdzie", to będzie. Jestem gotowa
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

Album ukaże się 25 stycznia. - Piosenki, które znalazły się na krążku pochodzą z różnych okresów. Najpierw pisałam je, bo chciałam nagrać płytę, która opowiadałaby historie innych ludzi. Historie o końcach i o dobrych początkach - wspomina artystka. - Potem sama znalazłam się w sytuacji bliskiej tym doświadczeniom. Dlatego "Co przyjdzie" to trochę opowieść o mnie, trochę o wspólnym przeżyciu - dodaje.

Misia Furtak przyznaje także, że "Co przyjdzie" to nie jest płyta podróżnicza tylko domowa. - Ten album jest mój, ale potrzebował filarów, żebym mogła go stworzyć. Bałam się pracy w pojedynkę więc ucieszyłam się, kiedy mogłam wesprzeć się na Olku Orłowskim, Hani Raniszewskiej i Patricku The Pan - wyjaśnia.

Artystka tłumaczy także, co ukryło się w zakamarkach jej pamięci i dlaczego smutne tytuły nie zapowiadają optymistyczne piosenek. Misia Furtak opowiada także o swoich fanach, którzy są w stanie zrobić dla niej prawie wszystko. 

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Gość: Misia Furtak

Data emisji: 23.01.2019

Godzina emisji: 9.05

kul/ac

Playlista
Tagi
Playlista
  • Misia Furtak, - Mózg
  • FFRANCIS - Off The Grid
  • Misia Furtak, - Pamięć
  • Misia Furtak, - Będzie gorzej
  • Misia Furtak, - Skończy się
  • Novika, - Emotika
  • XXANAXX, - PYŁ
  • Xxanaxx, - BARDZO BARDZO