P.Unity: przyzwyczailiśmy się do bycia wyjątkiem

W październiku 2018 roku ukazała się debiutancka płyta P.Unity. - Dla nas był to koniec długiej drogi. Zamknęliśmy etap pracy studyjnej i rozpoczęliśmy "badania w terenie". W trakcie koncertów okazało się, że zarejestrowaliśmy szkice, które dopiero w wersji live stają się kompozycjami - wspominają Jędrzej Dudek i Maciej Sondij.  
Od Lewej: Maciej Sondij , Jędrzej Dudek z P.Unity i Beluga Stone
Od Lewej: Maciej Sondij , Jędrzej Dudek z P.Unity i Beluga StoneFoto: Czwórka/Kamil Jasieński
O Audycji
Tytuł P.Unity: przyzwyczailiśmy się do bycia wyjątkiem
Prowadzący Ula Kaczyńska 
Opis

W tym roku P.Unity wystąpiło na większości letnich festiwali muzycznych. I tych największych, i tych najbardziej klimatycznych. - Zagraliśmy na Czwartej Scenie Czwórki na Up To Date w Białymstoku. Przewija się tam tyle muzycznych klimatów i tyle historii, że poczuliśmy się jak w domu. Choć były momenty, kiedy patrzyłem na innych obecnych tam artystów i zastanawiałem się, jak to się stało że tu trafiliśmy - śmieje się Jędrzej Dudek. A Maciej Sondij dodaje: Przyzwyczailiśmy się do bycia jakimś wyjątkiem. Już w czasach licealnych mieliśmy problem, żeby "sparować się" z innymi muzykami na scenie - wspomina.

P.Unity na scenie Czwórki - zobacz, co się działo >>>

Co P.Unity planują na przyszłość? Do jakiej szuflady chcieliby zmieścić nowe utwory? Gdzie jeszcze zagrają w tym roku? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Goście: Jędrzej Dudek, Maciej Sondij (P.Unity)

Data emisji: 30.10.2019

Godzina emisji: 9.05

kul/kd

Playlista
Tagi

Playlista
  • P.Unity, - Soulschool