Awans Kani i Irigoyen

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2015 08:00
Nie ma mocnych na Paulę Kanię i partnerującą jej Marię Irigoyen. Polsko-argentyński debel awansował do 1/4 finału tenisowego turnieju we Florianopolis w Brazylii.
  • Poranny przegląd sportowy (Czwórka/Audycja nr 1)
Paula Kania
Paula Kania Foto: Wikipedia/si.robi

Kania i Irigoyen pokonały debel Pereira-Martins w dwóch setach i w ćwierćfinale zagrają z parą Cindy Burger z Holandii i Eliką Kostową z Bułgarii.

Za nami spotkanie dwóch Górników. Wczoraj w ostatnim meczu II kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Górnik Zabrze grał z Górnikiem Łęczna. Lepsi okazali się piłkarze z Łęcznej. Pierwsza bramka padła w 16. minucie strzelił ją Kamil Późniak, w odpowiedzi wyrównał Roman Gergel z Górnika Zabrze, a wynik końcowy - na 2:1 - ustalił Bartosz Śpiączka. W piłkę nożną z reguły gra się po jedenastu, ale ten mecz był trochę inny. Już w 38. minucie zespoły grały po dziesięciu, po tym jak czerwone kartki obejrzeli Łukasz Mierzejewski i Rafał Kosznik. Mierzejewski wdał się w przepychankę, trochę jak kiedyś Zinedin Zidane, a Rafałowi Kosznikowi dostało się za prowokacje.

Więcej informacji w Porannym przeglądzie sportowym przygotowanym przez Kubę Jamrozka. Posłuchajcie załączonego pliku dźwiękowego.