Iza Lach i jej "Wieczna mgła". Premiera w Czwórce!

Wokalistka Iza Lach nagrywała m.in. ze Snoop Doggiem. Jej nowy utwór Wieczna mgła miał premierę w Czwórce
Wokalistka Iza Lach nagrywała m.in. ze Snoop Doggiem. Jej nowy utwór "Wieczna mgła" miał premierę w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski/PR
O Audycji
Tytuł Iza Lach i jej "Wieczna mgła". Premiera w Czwórce!
Opis

Artystka ma dopiero 26 lat, a na swoim koncie już sześć albumów i nazywana jest polską Lilly Allen. Pierwszy krążek wydała w 2008 roku, potem współpracowała m.in. z zespołem L.Stadt, a trzy lata temu nagrywała razem ze Snoop Doggiem. W audycji "Strefa Prywatna" wysłuchaliśmy premierowo jej nowego numeru "Wieczna mgła". To singiel, z którego Lach, jak przyznała w Czwórce, jest dumna. - Czuję, że to początek czegoś nowego. Zmieniłam się i w mojej muzyce też nadszedł czas na zmiany - mówiła wokalistka.

W rozmowie z Kasią Węsierską Lach opowiadała także o sobie, przyznała m.in., że przed koncertami wciąż przeżywa stres. - Emocje pojawiają się za każdym razem, ale to znak, że cały czas dbam o to, co robię, a publiczność traktuję poważnie - mówiła. Wspominała także pracę nad produkcją teledysku w Los Angeles, tłumaczyła, czemu nie zdecydowała się zostać gwiazdą Hollywood i opowiadała, czym jeszcze chce zaskoczyć swoich fanów.

***

Tytuł audycji: "Strefa Prywatna"

Prowadząca: Katarzyna Węsierska

Gość: Iza Lach (wokalistka, kompozytor, autorka tekstów)

Data emisji: 27.10.2015

Godzina emisji: 20.00

kd/kul

Playlista
Tagi

Playlista