Letni Chamski Podryw szykuje "reality show"?

Hiphopowy duet Letni Chamski Podryw po nagraniu hitu "Pomiodorowa", czyli parodii piosenki Sarsy Markiewicz pt. "Naucz mnie” ruszył w trasę i teraz planują swoje przygody pokazać w serialu.
Letni Chamski Podryw, czyli Maciej Kanton Piotrowski i Dawid Anton Antonkiewicz w czasie koncertu podbijają serca fanów m.in. poczuciem humoru
Letni Chamski Podryw, czyli Maciej "Kanton" Piotrowski i Dawid "Anton" Antonkiewicz w czasie koncertu podbijają serca fanów m.in. poczuciem humoru Foto: PAP/Bartłomiej Zborowski
O Audycji
Tytuł Letni Chamski Podryw szykuje "reality show"?
Opis

Hiphopowy duet Letni Chamski Podryw po nagraniu hitu "Pomiodorowa", czyli parodii piosenki Sarsy Markiewicz pt. "Naucz mnie” ruszył w trasę i planuje wydanie… serialu.

Na muzycznej scenie obaj są od ok. 15 lat. Początkowo grali osobno i wcale nie w prześmiewczym stylu. - Ludzie myślą, że to proste: dwóch gości stanęło obok auta cinquecento i dla zabawy zaśpiewało piosenkę. A nam po prostu zaprocentowały długie lata pracy - mówi Dawid "Kanton" Antonkiewicz.

Pierwsze wspólne numery nagrali w 2007 roku, a dziś na koncie mają m.in. hity "Czinkłaczento" i "Brudny dres". Teraz planują przenieść swoją karierę na wyższy level i nagrywają… serial. - To będą zbiory naszych filmików - mówi Dawid "Anton" Antonkiewicz. Kupiliśmy kiedyś kamerkę i kręcimy to, co dzieje się w trasie i naszym życiu. Jest tego mnóstwo!

W programie muzycy zdradzili, jakie plany mają na kolejne nagrania i czy najbliższe Boże Narodzenie spędzą... razem. Wzięli też udział w wyjątkowym teście, który miał sprawdzić, czy rzeczywiście dobrze się znają. O swojej współpracy z Antonem i Kantonem opowiedział również inny znany raper.

***

Tytuł audycji: "Strefa Prywatna"

Prowadząca: Katarzyna Węsierska

Gość: Maciej "Kanton" Piotrowski, Dawid "Anton" Antonkiewicz (raperzy, muzycy projektu Letni Chamski Podryw)

Data emisji: 3.11.2015

Godzina emisji: 20.00

kd/kul

Playlista
Tagi

Playlista
  • Robin Thicke - Back Together feat. Nicki Minaj
  • SMALL MECHANICS - Crushed By Sun (Mateo Paź Remix)
  • Chvrches - Empty Threat
  • CLEAN BANDIT - Rather Be (ft. Jess Glynne)
  • The Hoosiers - Goodbye Mr A
  • MICAR - This Time It´s My Life
  • KAC/DADi - Nie chcę być duży (feat.Ania Rynkiewicz, Dj Merrenda)
  • SEXY SUICIDE - Diary Of Moon
  • THE GOSSIP - Heavy Cross