| Opis |
Psychologia nastolatka”. O buncie młodych ludzi w okresie dojrzewania mówi się od dawna. Czym on jest spowodowany? Czy to buzujące hormony? Próba odnalezienia i zaakcentowania własnego „ja”? Dlaczego w wieku kilkunastu lat wydajemy się tak mało empatyczni za to bardzo egocentryczni? Jak sobie z tym poradzić? Czy nastoletni bunt bywa bolesny nie tylko dla otoczenia ale także dla młodego człowieka, który go przechodzi? |