X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

PEGGY GOU - It Makes You Forget (Itgehane)

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2018 22:22
Audio
mat. Ninja Tune mat. Ninja Tune

Koreańska Djka i producentka Peggy Gou to jedna z najbardziej obiecujących nowych postaci światowej sceny klubowej. Przy okazji również jedna z najładniejszych. Dziś mieszka i tworzy w Berlinie, właśnie trafiła pod skrzydła  opiniotwórczej londyńskiej firmy Ninja Tune i z pewnością w roku 2018 będzie o tej artystce głośno. Tym bardziej, że już 2 marca, nakładem Ninja Tune, ukazuje się jej znakomita Ep-ka pt. "Once", na której nasza bohaterka nie tylko gra i produkuje, ale po raz pierwszy również sama śpiewa.

"Mój głos nagrywałam już wcześniej, tym razem jednak naprawdę chciałam śpiewać" - wyznaje Koreanka. "Nie jestem może profesjonalną wokalistką, ale dałam z siebie wszystko".

Nam to jej śpiewanie naprawdę się podoba (nasza bohaterka czyni to w swoim ojczystym języku), i z przyjemnością informujemy, że jedno z trzech nagrań ze wspomnianego materiału właśnie wylądowało na naszej plejliście. Oto ten utwór:

Marcin "Harper" Hubert

Zobacz więcej na temat: Gramy! Czwórka MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak