Around the Rhythm Festival. "Świetna zabawa i ciężka praca"

Around the Rhythm to prawdziwe święto kultury zachodnioafrykańskiej, które znów odbędzie się w Warszawie. - Muzyka z tej części świata jest bazą dla wielu innych gatunków. To tutaj swoje korzenie mają salsa i samba, choć mało kto o tym wie - mówi współorganizatorka festiwalu Małgorzata Marecka.
Gośćmi specjalnymi festiwalu będą będą Fanta Camara (Gwinea), Mohamed Dabo (Gwinea), Harouna Dembele (Burkina Faso) i Sana Camara (Gwinea). Na festiwalu nie zabraknie też lokalnych mistrzów djembe i afro dance (zdj. ilustracyjne)
Gośćmi specjalnymi festiwalu będą będą Fanta Camara (Gwinea), Mohamed Dabo (Gwinea), Harouna Dembele (Burkina Faso) i Sana Camara (Gwinea). Na festiwalu nie zabraknie też lokalnych mistrzów djembe i afro dance (zdj. ilustracyjne)Foto: Pixabay/egfriday/dom. publiczna
O Audycji
Tytuł Around the Rhythm Festival. "Świetna zabawa i ciężka praca"
Prowadzący Grabowski PatrykTomaszuk Mateusz
Opis

Piąta edycja Around The Rhythm Festiwal odbędzie się w dniach od 1 do 4 grudnia na warszawskiej Pradze.- Uczestnicy mogą liczyć na świetną zabawę oraz... ciężką pracę. Przygotowaliśmy cały wachlarz propozycji warsztatowych i zapewniamy, że będą tacy, którzy zakończą festiwal z odciskami na dłoniach i stopach oraz z zakwasami - śmieją się goście Czwórki i zdradzają, dlaczego muzyka z Afryki Zachodniej uczy nie tylko poczucia rytmu, ale też dba o zdrowie i dobrą kondycję.

Patronem medialnym imprezy jest Czwórka, a o szczegółach programu oraz największych gwiazdach festiwalu dowiesz się więcej słuchając nagrania z audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczne Biuro Podróży

Data emisji: 19.11.2016

Godzina emisji: 18.05

kul/pg

Goście Amadou Balde Fola , Małgorzata Marecka (organizatorzy Around the Rhythm Festival)
Playlista
Tagi
Playlista
  • Mariam Kante, Fanta Camara, Alassane Camara, Adam Diarra, Yelike Camara, - Kiedo
  • Douby Diaby, - Soko
  • CBB ENSEMBLE, - Moria Moria
  • Mariam Kante, Fanta Camara, , Alassane Camara, Yelike Camara, Giovanni Hector, Willy Ekoue, Issaka Kouyate, Abdoulaye Kouyate, - Farefan
  • CBB ENSAMBLE, - Djarabi
  • Bolorou Adama, - Balan Kan