X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Around the Rhythm Festival. "Świetna zabawa i ciężka praca"

Around the Rhythm to prawdziwe święto kultury zachodnioafrykańskiej, które znów odbędzie się w Warszawie. - Muzyka z tej części świata jest bazą dla wielu innych gatunków. To tutaj swoje korzenie mają salsa i samba, choć mało kto o tym wie - mówi współorganizatorka festiwalu Małgorzata Marecka.
Gośćmi specjalnymi festiwalu będą będą Fanta Camara (Gwinea), Mohamed Dabo (Gwinea), Harouna Dembele (Burkina Faso) i Sana Camara (Gwinea). Na festiwalu nie zabraknie też lokalnych mistrzów djembe i afro dance (zdj. ilustracyjne)
Gośćmi specjalnymi festiwalu będą będą Fanta Camara (Gwinea), Mohamed Dabo (Gwinea), Harouna Dembele (Burkina Faso) i Sana Camara (Gwinea). Na festiwalu nie zabraknie też lokalnych mistrzów djembe i afro dance (zdj. ilustracyjne)Foto: Pixabay/egfriday/dom. publiczna
O Audycji
Tytuł Around the Rhythm Festival. "Świetna zabawa i ciężka praca"
Prowadzący Grabowski PatrykTomaszuk Mateusz
Opis

Piąta edycja Around The Rhythm Festiwal odbędzie się w dniach od 1 do 4 grudnia na warszawskiej Pradze.- Uczestnicy mogą liczyć na świetną zabawę oraz... ciężką pracę. Przygotowaliśmy cały wachlarz propozycji warsztatowych i zapewniamy, że będą tacy, którzy zakończą festiwal z odciskami na dłoniach i stopach oraz z zakwasami - śmieją się goście Czwórki i zdradzają, dlaczego muzyka z Afryki Zachodniej uczy nie tylko poczucia rytmu, ale też dba o zdrowie i dobrą kondycję.

Patronem medialnym imprezy jest Czwórka, a o szczegółach programu oraz największych gwiazdach festiwalu dowiesz się więcej słuchając nagrania z audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczne Biuro Podróży

Data emisji: 19.11.2016

Godzina emisji: 18.05

kul/pg

Goście Amadou Balde Fola , Małgorzata Marecka (organizatorzy Around the Rhythm Festival)
Playlista
Tagi
Playlista
  • Mariam Kante, Fanta Camara, Alassane Camara, Adam Diarra, Yelike Camara, - Kiedo
  • Douby Diaby, - Soko
  • CBB ENSEMBLE, - Moria Moria
  • Mariam Kante, Fanta Camara, , Alassane Camara, Yelike Camara, Giovanni Hector, Willy Ekoue, Issaka Kouyate, Abdoulaye Kouyate, - Farefan
  • CBB ENSAMBLE, - Djarabi
  • Bolorou Adama, - Balan Kan