X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Artystyczny wybieg 14 lipca godz. 15:05

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public Domain
O Audycji
Tytuł Artystyczny Wybieg 2019/07/14 15:00
Prowadzący Cygler Katarzyna
Opis

W Artystycznym Wybiegu naszym gościem będzie Ewa Ostrowska-Kunert - aktorka, współtworzy niezależne spektakle. Absolwentka londyńskiego Actor's Temple, specjalizującego się w technice Sanforda Meisnera w Actor's Temple, w Londynie pod okiem Garego Condes'a. Współzałożycielka Fundacji i studia Drama Point. Produkuje spektakle, uczy gościnnie w Szkole Impro oraz AktoRstudio. Powiemy też o wystawie prac Zosi Jemioło "POWIDOKI WARSZAWY". Tematem przewodnim i inspiracją dla artystki jest Warszawa. Ilustracje są połączeniem tradycyjnego rysunku architektonicznego z detaliczną grafiką cyfrową. Wśród warszawskich perełek uchwyconych przez artystkę znalazły się m.in. Zodiak, Cafe Bar Relax oraz Pałac Kultury i Nauki. Wpadniemy również na SlotArt Festival i odbędziemy przyspieszony kurs tańca irlandzkiego.

Goście Ewa Kunert
Playlista
Tagi
Playlista